Social Icons

Pages

Wednesday, September 25, 2013

KANTOI !!! RAFIZI LEMBU MENIPU PASAL MINYAK 20 SEN !!! APA CERITA NI ??? VIDEO INSIDE !!!


Lu celita tulun halga minyak sulah lama lor Lu celita itu, lu celita ini.Olang lamai bukan bolo ma.Olang boleh kaji ma.Lu celita mau amik sana punya wang sini punya wang.Lu ingat itu lu punya pak punya wang ka suka-suka ambik sana.Sana sulah ala kontlek ma. Lu amik sana punya wang macam mana lia mahu cover lia punya halga pulaknya adoi.Lu celita mahu amik sana IPP punya subsidi.Itu IPP bg halga mulah pada TNB ma.Supaya TNB boleh kawal halga tak tinggi ma.Lu ambik sana subsidi TNB mau cover halga macam mana ma..? Lu ciakap nampak macam celdik.Tapi olang yang kaji tau betul punya celita,nampak lu manyak bolo ma.Baik le belenti cakap la sinang. - Sebastian Phiu

LIHAT VIDEO DIBAWAH


APA KATA ANDA ???

RENUNG-RENUNGKAN
Post a Comment
 
 
Blogger Templates